|
Малюк з'являється на світ із стерильним кишечником. Але, проходячи по родових шляхах матері, "злизує" нижньою губою всю її мікрофлору, що складається з більше 300 видів бактерій. Навколишнє середовище також населене великою кількістю хвороботворних бактерій, блискавично залітаючих в організм дитини і які у ньому "кращі місця". І, якщо мікробна рівновага порушується на їх користь, стрімко розвивається дисбактеріоз. Як же захистити незміцнілу крихту від цієї недуги?
|
З народженням дитини у батьків з'являються нові турботи, головна з яких - її здоров'я. Батьків зазвичай лякають станами, які часто виникають у новонародженого, та які вважаються нормою і не вимагають втручання лікаря. Але деякі ознаки, дійсно свідчать про його нездоров'я, вони повинні бути інформовані. Способи, якими новонароджені діти можуть спілкуватися, обмежені. Крик - один з них, він - "мова" спілкування з навколишнім світом. Які ж серйозні причини можуть викликати плач дитини, а значить, насторожити батьків?
|
Період новонародженості - це період адаптація до позаутробного життя. У цей час у немовляти відзначаються стани, які не потребують лікування, - "прикордонні стани". Так їх називають тому, що при поганому догляді або спробі будь-якого втручання ці "прикордонні стани" можуть стати симптомами захворювання.
|
Операція видалення крайньої плоті (circumcisio, циркумцизіо - лат.), Мабуть, одна з найдавніших в історії людства. Історичні корені обрізання настільки глибоко йдуть в товщу цивілізації, що в даний час тільки приблизно можна говорити про час і причини, за якими була проведена перша операція. Однак, якими б не були причини його виникнення, цей звичай живий до цих пір, і сьогодні обрізанню піддаються тисячі новонароджених.
|
Здавалося б, що може загрожувати новонародженому в стінах рідного дому? Адже він і рухатися ще толком не вміє. Проте діти першого місяця життя нерідко стають жертвами трагічних випадковостей. Одна з них - задуха, або, як називають її медики, асфіксія. Що робити в такій ситуації і чи можна її запобігти?
|
У віці від трьох тижнів до трьох місяців звичайним явищем вважаються коліки або гази, які супроводжуються різким, пронизливим плачем малюків. У батьків часто виникає відчуття власної безпорадності, вони страждають від неможливості знайти спосіб полегшити страждання дитини.
|
Малюк з'явився на світ. Нарешті можна розгледіти, погладити, поцілувати і притиснути до грудей дивовижне крихітну істоту - сина чи доньку. У двері стукають незнайомі турботи і клопоти, які приготувало материнство, а разом з ними приходять і перші батьківські страхи. Молоді мами частенько впадають в паніку через те, що у їх малюка зіпсувалося випорожнення, вискочив прищик, трохи підвищилася температура або з'явився бронзовий відтінок на обличчі. Від чого ж треба берегти новонародженого? Що є для нього нормою, а що ні?
|
Чоловічий підхід до виховання і навчання дитини цікавий і дуже ефективний. Ця стаття - свідоцтво відмінності чоловічої виховної політики від жіночої, але не протиставлення їх один одному.
|
Ви дбаєте про вагітну дружину, вибираєте разом ім'я для малюка, мрієте, як будете жити втрьох. Але щоб зрозуміти, чи дійсно ви готові стати батьком, спробуйте уявити себе в деяких ситуаціях ...
|
Не секрет, що молодій мамі набагато важче знайти хорошу роботу, ніж молодому батькові. І це незважаючи на те, що закон визнає рівність прав і можливостей обох батьків.
|
|
Сторінка 2 з 8 << < 1 2 3 4 5 6 > >>
|